عکسهای پاییزی

(عکسهای پاییزی خاص برای افراد خاص )

سلام امیدوارم که حالت خیلی خوب باشد .من الهام پیروی هستم و اگر میخوای عکسهای پاییزی و یلدایی متفاوتی داشته باشی یک پیشنهاد عالی وجذاب برات دارم پکیج عکسهای یلدا و پاییزی من یک دکور یلدایی ساده و شیک با لوکیشن هایی مثل جنگل و دریا و آتلیه هست.

حالا چرا این پکیج ایده آل است و یک جلسه عکاسی vip میباشد ؟پاسخ من  این هست که

اولا :شما حق انتخاب سه لوکیشن دریا و جنگل و آتلیه را خواهید داشت .

ثانیا: شما هزینه ای بابت دکور پرداخت نخواهید کرد .

ثالثا: عکاس خانم است و شما میتوانید در جلسه عکاسی راحت باشید .

رابعا: دلیل چهارم که بسیار مهم هست این است که من برای رنگ لباس و پوشش ، بهترین استایلتون و ژستهای مناسب شما ونیم رخ بهتر صورت قبل از جلسه عکاسی بهت مشاوره خواهم داد.

پاییز یک زمان شگفت انگیز برای عکسهای پاییزی خانوادگیست.

اگر هنوز دلیل کافی برای رزرو عکاسی در این فصل را نداری بمن اجازه بده که موارد برجسته  رو بهت  ارائه بدهم .

1- طبیعت: مادر طبیعت در پاییز با رنگهای متنوع و زنده ای پوشیده شده که محیط ایده آلی برای عکسهای پاییزی فراهم میکند .مسلما بازی بچه ها با حیوانات خانگی  در برگها و یا گرفتن چند ژست خاص میتواند عشق یک خانواده و شخصیت منحصر به فرد آنها رابرجسته کند.

2- لباسها : وقتی کمد لباس خود را برای لباسهای پاییزی عوض می کنید متوجه میشوید که تنوع زیادی برای لباسهای پاییزی و عکاسی با آنها وجود دارد .از ژاکت ، شلوار جین و بافت گرفته تا چکمه و دستکش و کلاه و روسری. دستکش های بافتنی و چکمه و کلاه میتواند جلوه خاصی به شما بدهد .

3- آسایش : در پاییز هوا خنک تر میشود و مسلما جلسات عکاسی راحت تر است و از صورتهای عرق کرده و سرخ ناشی از گرمای هوا خبری نیست .

4- پس از اتمام عکاسی تصاویر شگفت  انگیزی داری که میتوانی آنها را با افراد خانواده و دوستانت به اشتراک گذاشته و یا بعنوان قاب عکس در سفره یلدا یا کارت پستالی در کریسمس از آن استفاده کنی.

شما فقط با مدت زمان یک ساعت و نیم و مبلغ 150000 تومان میتوانید از تمام مزایای این پکیج استفاده کنید و همچنین میتوانید کل عکسها را با ابعاد 13*18 در انتهای جلسه عکاسی دریافت  کنید .

یک هدیه شگفت انگیز

همراه با این پکیج یک عدد عکس به انتخاب شما ادیت و در ابعاد 20*30 بعنوان هدیه برایتان چاپ خواهد شد .

من الهام پیروی هستم و مدت پنج ساله در زمینه عکاسی فعالیت میکنم . امروزه زندگی ما با عکسها و فیلمها امیخته شده و این مساله بقدری مهم است که بیشتر افراد جامعه در هر سنی و در هر شغلی تمایل دارند که با گرفتن عکسهایی از وقایع خاص زندگیشان به آن ارزش ببخشند و تجربیات زندگیشان را با دیگران به اشتراک بگذارند. پس بهت پیشنهاد میکنم

برای عالی بودن کم هزینه کن.